Previo 5.1.10 -> 5.2.3


OMEZENÍ ČASU ONLINE REZERVACÍ PRO AKTUÁLNÍ DEN

Na žádost klientů jsme přidali omezení maximálního času, do kdy může uživatel vytvořit online rezervaci na aktuální den. Toto omezení se týká jak rezervací klasického pobytu, tak rezervací pobytového balíčku. Pokud hodnota není nastavena, maximální čas vytvoření rezervace na aktuální den je 18:00. V případě, že bude chtít uživatel vytvořit rezervaci po tomto čase, rezervace se vloží do stavu Waiting list a uživatel bude informován, že se jedná o nezávaznou poptávku.

Nastavit toto omezení lze v Nastavení -> Hotel -> Základní

Max booktime


OPRAVA VÝKAZŮ PRO SÚ

Byly upraveny a opraveny výkazy pro statistický úřad jak na českém, tak slovenském Previu


DENNÍ PŘEHLEDY

Při generování denních přehledů si nyní můžete zvolit, zda-li chcete nebo nechcete zobrazovat pokoje, které nejsou obsazené.


ZOBRAZENÍ RECENZÍ V R+

V menu Reporty -> Recenze lze po kliknutí na ikonu nastavení zvolit, jaké recenze se budou zobrazovat ve Vašem rezervačním formuláři.


POŘADÍ POKOJŮ A BALÍČKŮ V R+

Chcete ve svém rezervačním formuláři R+ zobrazit pokoje v jiném pořadí než na Previo plachtě? Nyní máte možnost v editaci typu pokoje zvolit pořadí pokojů v R+. Stejně tak lze řadit i pobytové balíčky.


PLACHTA VE VERZI CONNECT

Do verze Connect byla vrácena plachta. Tímto krokem chceme přispět k lepšímu přehledu o obsazenosti ubytovacího zařízení. Spolu s plachtou byla vrácena i tabulka rezervací, kde jsou vypsány všechny rezervace, včetně těch nepartnerských. Nic tak již nebrání uživatelům s touto verzí používat napojení na zahraniční portály Previo Global


NOVÁ FOTOGALERIE

Upravili jsme nahrávání fotografií k pokojům a do fotogalerií. Nyní je nahrávání jednodušší a rychlejší. Fotografie stačí přetáhnout přímo z Vašeho počítače.