Previo 5.1.5 -> 5.1.10


NAROZENINOVÝ KALENDÁŘ

Pokud má ubytovaný host narozeniny. Zobrazíme Vám tuto informaci v TipBoxu s informací o jakého hosta se jedná, na jakém pokoji je ubytovaný a kolikáté má narozeniny.

Mimo to je možné vytvářet narozeninový mailing. V den narozenin hosta se automaticky odešle blahopřání jehož text si sami určíte. Sami si můžete vybrat, zda-li se e-mail pošle všem hostům nebo jen těm, kteří mají aktivní odběr newsletteru.

Narozeninový mailing lze nastavit v menu "Hosté - Mailing - Nový newsletter". Nezapomeňte v typu newsletteru zaškrtnout "Narozeninový"

Narozeninový mailing


SLEVA ZA ONLINE PLATBY

Pokud používáte Reservation+ a využíváte online platby můžete nyní v "Nastavení -> Ceny" nastavit výši slevy při tomto způsobu platby. Návštěvníci, kteří zaplatí předem, tak mohou získat zajímavý benefit.

Sleva Sleva


SKENER IDENTIFIKAČNÍCH ÚDAJŮ

Previo je nyní možné propojit se skenerem identifikačních údajů. Po naskenování průkazu totožnosti se automaticky doplní karta hosta dle údajů obsažených v průkazu. Technologicky se jedná o konektor na software společnosti AdriaScan, který funguje jen s vybranými typy skenerů. Na detaily se prosím informujte u našeho obchodního konzultanta. Propojení skeneru s Previem není automatické a musí ho provést náš servisní technik.