Previo 5.0 -> 5.1


RYCHLEJŠÍ MENU

Změny pro licenci CONNECT

Upravené menu přináší rychlejší přístup do nejdůležitějších modulů. Zcela jsme odstranili Plachtu rezervací, kterou beztak nebylo možné v licenci CONNECT měnit. Nahrazuje ji menu "REZERVACE", kde získáte nejen všechny podrobnosti o rezervacích, ale budete zde rovněž odsouhlasovat provize.

Menu CONNECT


ZJEDNODUŠENÍ SPRÁVY OBSAZENOSTI

Změny pro licenci CONNECT

Zcela zásadně se mění způsob správy obsazenosti. Místo kombinace kontingentů a zavírání pokojů, jsme pro Vás připravili jediný řádek "Pokoje k prodeji", který naleznete v menu "CENY/OBSAZENOST". V tomto řádku jednoduše ke každému dni přiřadíte číslo, kolik pokojů celkem chcete nabízet přes všechny distribuční kanály. To se týká jak českých, tak zahraničních portálů (pokud máte zakoupen modul PREVIO GLOBAL).

Počet pokojů k prodeji může nabývat i hodnoty 0 (nula). Nejde tedy o garantované pokoje, které byste museli držet celý rok otevřené.
Vaše úloha je jednoduchá: Udržovat počet pokojů k prodeji vždy aktuální, aby klienti našich partnerů mohli rezervovat pouze do volných termínů a nedocházelo k overbookingům a stornům z důvodu plné kapacity. Pokud je jeden pokoj obsazen určitým portálem, je automaticky ponížen počet pokojů k prodeji v této tabulce a tím i na všech dalších portálech.

Důležité upozornění:

Vaše ubytovací zařízení je stále v režimu OFFLINE, dokud není potvrzená možnost online rezervace (více informací).


PŘEHLEDNĚJŠÍ HROMADNÉ NASTAVENÍ CEN A OBSAZENOSTI

Připravili jsme pro Vás lištu hromadného nastavení. Pomocí čtyř tlačítek vyvoláte okna pro nastavení Cen, Obsazenosti, Garancí kartou/Plateb a Ostatních parametrů (min/max délky pobytu, stravy, apod.). Vždy vyberete dny (první a poslední den termínu), pro které chcete danou hodnotu nastavit, vyplníte políčka a kliknete OK. Tím se hodnoty propíší do celého termínu najednou.