Firemní systém

Firemní systém umožňuje vytvářet, spravovat a mazat rezervace za speciální ceny Vašim partnerům.

Přihlášení pro firmy naleznete na adrese www.agency.previo.cz

Aktuální ceník systému Vám sdělí Váš obchodní zástupce.

Manuál

  • Vytvořte v Nastavení -> Uživatelé nového uživatele, vyplňte jméno, e-mail a zvolte heslo, pod kterým se firma bude přihlašovat. V záložce uživatelská práva překlikněte do záložky agency a nastavte v řádku "Firemní systém" práva na všechny funkce.

    User

  • V Hosté -> Firmy vytvořte novou firmu nebo editujte některou ze stávajících, doplňte potřebné identifikační údaje a přepněte se do záložky "Cenový plán". Zde nastavte slevu v procentech případně firmě přiřaďte vlastní cenový plán.
  • Přepněte se do záložky "Firemní systém" a zaškrtněte "Povolit vstup do firemního systému". Následně ze seznamu vyberte uživatele, kterého jste před momentem vytvořili. Pro každou firmu musí být vytvořen 1 uživatel.

    Partner

  • Po přihlášení do firemního systému si Váš partner může prohlížet rezervace, ceník a obsazenost. Vytvářet rezervace za zvýhodněnou cenu a stornovat rezervace. Při vytváření rezervací se automaticky doplní identifikační údaje firmy podle záznamu v administraci. Rezervace vytvořené ve firemním systému budou na plachtě automaticky označeny jménem firmy.

    Agency