Registrace ubytovacího zařízení do Previa

Registrace do systému Previo můžete provést na adrese http://registrace.previo.cz/, kde vyplníte 5-ti krokový formulář, do kterého zadáte základní údaje o Vašem zařízení. Po dokončení registrace Vám bude nastavena nejvyšší licence PRO, kterou máte na 1 měsíc zdarma. Po uplynutí zkušební doby jednoho měsíce budete automaticky přepnuti na licenci CONNECT, kterou můžete nadále využívat zcela zdarma. Nemusíte se tedy bát žádných poplatků. Pokud se Vám licence PRO líbila a rádi byste ji používali i po zkušební době, neváhejte kontaktovat našeho obchodního zástupce.

  • 1. krok - v prvním kroku doplňte své jméno a zvolte si jakým e-mailem a heslem se chcete přihlašovat do Previa. Heslo musí být alespoň 6 znaků dlouhé.


  • 2. krok - Zadejte název Vašeho zařízení. Našeptávač Vám bude automaticky nabízet zařízení odpovídající zadanému názvu. Po výběru z našeptávače se automaticky doplní adresa zařízení. Pokud Vaše zařízení v našeptávači nevidíte, zadejte adresu ručně.  • 3. krok - Zadejte jaké typy pokojů máte k dispozici a kolik pokojů každého druhu máte. Název typu pokoje můžete měnit kliknutím na ikonu tužky. Přidání dalšího druhu pokoje provedete kliknutím na tlačítko "Přidat další typ pokoje". Nezapomeňte vyplnit všechny typy pokojů, která máte k dispozici. Zvýšíte tak šanci na prodej na ubytovacích portálech.  • 4. krok - Nejprve doplňte jaké měny v zařízení přijimáte. Automaticky máte předvyplněnu českou korunu. Dalš měny snadno přidáte kliknutím do políčka a výběrem z našeptávače. Dále si zvolte jak účtujete osoby na přistýlkách a zda-li jste plátce DPH. Nakonec vyplňte Vaše IČ. Systém by Vám měl na základě IČ doplnit údaje o firmě. Plátci DPH musí doplnit i DIČ. Pokud IČ nemáte přiděleno prosím kontaktujte nás na info@previo.cz.  • 5. krok - V posledním kroku zadejte za jaké ceny jednotlivé pokoje prodáváte a zda-li nabízíte snídani a případně za kolik. Po dokončení registrace můžete kdykoliv měnit ceny a stravy v závislosti na sezónách v Nastavení -> Ceny . Zde také můžete vkládat akční a nevratné ceny, slevy a další detailní nastavení.

V průběhu registrace se kdykoliv můžete vrátit na předchozí kroky a doplněné údaje opravit. Po dokončení 5. kroku budete automaticky přihlášeni a přesměrováni do administrace Previa, kde pro zvýšení prodeje na portálech Previo Partnerů  doporučujeme doplnit popisky (Nastavení -> Hotel -> Popisky), fotografie (Nastavení -> Hotel -> Fotogalerie), případně upravit ceny v závislosti na sezónách (Nastavení -> Ceny).